خانه » دانلود رمان عاشقانه » دانلود رمان تابوشکنی عاشقانه

دانلود رمان تابوشکنی عاشقانه

دانلود رمان تابوشکنی عاشقانه

در این مطلب از سایت تک رمان ،رمان تابوشکنی عاشقانه را اماده کردیم.برای دانلود رمان تابوشکنی عاشقانه در ادامه مطلب همراه ما باشید.

خلاصه رمان تابوی عاشقانه

سینا پسری جذاب ، مغرور و متعصب مهندس عمران ریس شرکت بزرگ ساختمانی، پدرش حاج معتمدی تاجر معروف شهرشون به اجبار مادرش با هلیا دانشجوی رشته داروسازی ازدواج میکنه ولی خودش دختر دیگه‌ای رو دوست داره، هلیای زیبا رو مورد آزار و اذیت خودش قرار میده ولی بعد از مدتی سخت عاشقش میشه ولی هلیا…

بخشی از رمان تابوی عاشقانه

ظهر که هلیا به خونه اومد، مادرش در آشپزخونه مشغول تدارک ناهار بود، با وجود خستگی زیاد، سلام بلند بالایی گفت و منتظر جواب نموند……یکراست به طرف اتاقِش رفت، و با لباسهای مدرسه روی تخت ولو شد ، طولی نکشید پلکهاش روهم افتاد، واقعا براش سوال بود!! چرا اینطور برنامه ریزی می‌کردن؟! همه درسهای سخت رو برای دانش آموز سال آخر که کنکور هم داره در یک روز گذاشتن!!!!!
طوری روزهای یکشنبه درساش فشرده بودن که در زمان تفریح و استراحت فرصت نمیشد جمع ثابت دوستانشون دور هم جمع بشن. ظهرم بی معطلی و با خستگی راهی خونه شده بود……….

مادرش چندین بار صداش زد!! وقتی جوابی نشنید، به اتاق هلیا رفت و در رو باز کرد ،همونطور که حدس می زد او رو غرق در خواب دید اونم با لباسهای مدرسه !!! با وجودی که بارها و بارها به هلیا و حامد در اینمورد تذکر داده بود ولی ظاهراً بی فایده بود.
با لبخندی بر لب و با لذّت به صورت معصوم دخترش نگاه کرد و فکر کرد دختر کوچولوش چقدر زود بزرگ شده و اینهمه خواهان پیدا کرده!! ، اولین و سرسخت ترین شون پسر عموش “فرشاد” بود که بارها مستقیم و غیر مستقیم موضوع رو مطرح کرده بودن ، ولی از اونجایی که نظر دخترش رو در اینمورد میدونست ، خواستگاری فرشاد زیادم براش مهّم نبود، بقیه خواستگارا یا پدرشون همکارای پدر هلیا و از بازاریای سرشناس و معتبر شهر بودن ،و یا کسانی که در مهمونی‌های زنونه میدیدن و خواهانش میشدن…

لینک دانلود

بعد از پرداخت به صفحه دانلود هدایت خواهید شد.

3.6/5 - (8 امتیاز)
دیدگاه ها 2 دیدگاه
  1. فاطمه نقی پور
    در تاریخ 1402\/01\/27 :

    سلام من هزینه رو پرداخت کردم ولی لینک دانلود رو برام باز نکردند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *