دانلود رمان های پرطرفدار ایرانی | دانلود رمان های جدید و عاشقانه

دانلود رمان وهم سبز از مارال بانو

در این پست از وبسایت تک رمان با پست رمان وهم سبز در خدمت شما هستیم. برای دانلود رمان وهم سبز از مارال بانو در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود رمان وهم سبز از مارال بانو

بخشی از رمان وهم سبز از مارال بانو:

قبل از آن که نجوایم ادامه یابد، تاریکی و بعد صدای جیغ لعیا به گام هایم سرعت داد تا از اتاق با عجله بیرون روم.
نفهمیدم که چطور در آن سیاهی غلیظ، پله ها را دو تا یکی کردم و به سمتش شتافتم. انقدر وجب به وجب این خانه را از حفظ بودم که هیچ ظلماتی قادر نباشد از وضوح اتاق به اتاق اینجا در ذهنم کم کند.
تا به مبل رسیدم دست هایم را باز کردم و کنارش نشستم، عین بید لرزید و لباسم را سفت گرفت تا جایی نروم. صدای به هم خوردن دندان هایش نگذاشت دست روی دست بگذارم و او را در این حال نظاره کنم:

_خودت رو کنترل کن الان می رم آشپزخونه شمع روشن می کنم برمی گردم.
قبل از آن که مهلت دهم اعتراضی کند، بلند شدم و با احتیاط قدم در آشپزخانه گذاشتم. اول به دنبال شمعی که همیشه در کابینت کنارِ اجاق گاز بود، رفتم و خیلی سریع پیدایش کردم بعد هم به دنبال کبریتی که همین اطراف باید باشد. کجا انداختمش؟

نچ کشداری از میان لب هایم درز کرد و کلافه تر دست روی اُپن سرد کشیدم، بعد سراغ کابینت ها رفتم و وقتی تلاش هایم بی نتیجه ماند میان جیغ های لعیا و گریه هایش؛ صدای باز شدن در خانه و دل گرمی آمدن نسیم استرسم را کاهش داد تا با دقت بیشتری کبریت را پیدا کنم.
از شانس بد انگار آب شده و داخل زمین فرو رفته است. جایی نمانده که نگشته باشم جایی نیست که به یاد نیاورم. رها فکر کن! این حافظه ی چهارساله ی جدیدت باید یک جایی به درد بخورد. دست روی شقیقه هایم کشیدم و پلک هایم را سفت روی هم بستم، انقدر که این آشپزخانه را چراغانی تجسم کنم؛ طولی نکشید که بالاخره یادم آمد و روی پنجه ی پا ایستادم تا از بالای یخچال کبریت را بردارم.

رمان وهم سبز از مارال بانو فقط برای معرفی در سایت درج شده است.

رمان های پیشنهادی دیگر :

دانلود رمان جاده مه گرفته از مهین عبدی

دانلود رمان عاشقانه بدون نظر 345 views

نظر خود را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !