دانلود رمان های پرطرفدار ایرانی | دانلود رمان های جدید و عاشقانه

دانلود رمان جایی که آب طعم شراب دارد از یاسمین منصوری

در این پست از وبسایت تک رمان با رمان جایی که آب طعم شراب دارد در خدمت شما هستیم.برای دانلود رمان جایی که آب طعم شراب دارد از یاسمین منصوری در ادامه پست همراه تک رمان باشید.

دانلود رمان جایی که آب طعم شراب دارد از یاسمین منصوری

دانلود رمان جایی که آب طعم شراب دارد از یاسمین منصوری

مشخصات رمان

نام رمان : جایی که آب طعم شراب دارد

نویسنده : یاسمین منصوری

ژانر : عاشقانه ، اجتماعی

خلاصه رمان جایی که آب طعم شراب دارد :

این داستان، حکایتی ست از تقابلی میان سنت و مدرنیته. البته از سنت هازیاد گفته نمی شود. فکر می کنم به اندازه کافی از سنت ها شنیده ایم.

در این داستان بیشتر از نسل امروز می خوانیم. نسل جدیدی که ادعا می کنند که دیده نمی شوند. که گفته نمی شوند. که فهمیده نمی شوند. که شمرده نمی شوند. نسلی که راک و پانک و متال گوش می کنند و اگر بخواهند، هرزمانی که بخواهند، سرشان را می تراشند. تتو می زنند.
مشروب می خورند و بیشمار سیگار می کشند. تمام این تقابل و کشمکش، تمام این تفاوت ها در ذهن دختری جوان جریان دارد که بعد از سالها زندگی کردن در شهری کوچک و با آدم های ساده و غیرپیچیده ای مانند خودش، وارد دنیای مدرن و جدید می شود.

دنیایی که برای او حکم سرزمین عجایب دارد. آلیسی می شود که خودش را میان این حجم از عجایب گم می کند. در طول داستان به تاثیر این تفاوت ها و کشمکش ها بر ذهن این دختر جوان پرداخته خواهد شد.

 

بخشی از پارت اول رمان جایی که آب طعم شراب دارد :

صدای خرناس کشیدن زنی که کنار دستش نشسته بود، از گوشش وارد سرش میشد و به سمت مغزش میرفت. اعصابش را بهم ریخته بود. صدایی بود، مشابه به وزوز مگس و با این تفاوت که نمی توانست برای پس زدنش، دستش را در هوا پرت کند.

پوفی کشید و زیپ کیف دستی اش را بی دلیل باز کرد و بست. با خودش فکر کرد شاید اینطور بتواند زن را بیدار کند. زن اما عمیقا در خواب بود. باز پوفی کشید و همراه با پوف بلندش، نگاه بدی هم به سمت زن انداخت. انگار می توانست او را ببیند. زنک انگار بلندگو در گلویش جاسازی کرده بودند. یک لحظه وقفه هم نمی انداخت.

با ناراحتی در صندلیِ سفت اتوبوس جا به جا شد. همان اول که سعی کرد سر صحبت را با زن میانسالِ کنار دستش باز کند.

این رمان فقط برای معرفی در سایت درج شده است و لینک دانلود قرار نگرفته است.

نظر خود را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

مهتاب در تاریخ : 2020/05/20
پاسخ ⤵️

وا خب چرا لینک دانلود نداره؟ هر رمانی رو میخای نمیتونی دانلود کنی

    admin در تاریخ : 2020/05/25
    پاسخ ⤵️

    لینک دانلود پاک شده